Hakkımızda

Öz Tıkanıklık Açma, konutlarda, iş yerlerinde, genel atık su taşıma sistemlerinde meydana gelen tüm tıkanıklıklarda profesyonel cihazlarla hizmetinizdedir. Tıkanıklık ne kadar zorlu olursa olsun kırmadan, döşemeye, duvarlara zarar vermeden çalışan Eskişehir tesisat ustası Öz Tıkanıklık Açma,  robot makineler kullanmaktadır.

Tıkanıklık sorunlarında en önemli unsur hızdır. Sorunu hızla çözümlemek ve müdahale etmek bir tesisat ustasının profesyonelliğine bağlıdır. Öz Tesisat Tıkanıklık Açma,  kullandığı otomatik makinelerle tesisatı görüntüleyerek tıkanıklığı noktasal olarak tespit eder ve basınçlı cihazlarla tıkanıklığı açar.

Eskişehir tesisat tıkanıklık açma servisi olarak, fayansları kırmadan müdahale eden ekibimiz tamirin maliyetinin arttırmadan sorunları çözmeye çalışmaktayız. Dedektörlü görüntüleme cihazlarımızı tesisata salan ekibimiz, tıkanıklığın meydana geldiği yeri belirler. Sebep kireçlenme, kağıt kalıntıları, yemek artıkları hatta yanlışlıkla atılan oyuncaklar bile olsa yüksek basınç uygulayarak tesisattan yabancı maddeyi atıyoruz.

Profesyonelliğimiz, güler yüzümüz, Eskişehir’in her noktasına hızla ulaşabilecek nitelikteki ekibimizle tesisat tıkanıklığıyla ilgili her sorununuzda yanınızdayız.

 

Öz Tesisat Tıkanıklık Açma İletişim Bilgileri

Gsm: 0545 881 88 40