Tıkanıklık Açma

 Gider tıkanıklıkları hemen her evde karşılaşılabilen, doğru zamanda doğru şekilde müdahale edilmezse büyük sorunlara yol açan bir problemdir. Bu tıkanıklıklarla karşılaşıldığında ilk akla gelen çözüm marketlerde satılan lavabo açıcı kimyasallardır. Bu kimyasallar sorunu kısa süreliğini geçmiş gibi gösterebilir ancak kesin çözüm kesinlikle bu değildir.

Eskişehir tesisat firmaları olarak tesisat tıkanıklıklarında hiçbir kimyasal kullanmadan tamamen profesyonel makinelerle müdahale ederek sorunu tamamen ortadan kaldırıyoruz.  Öz Tesisat Tıkanıklık Açma olarak kullandığımız profesyonel tıkanıklık açma cihazları ile, fayanslarınıza hiçbir zarar vermeden tıkanıklığı kökten çözüyoruz. Gider görüntüleme kameraları kullanan firmamız, tüm tesisatı görüntüleyerek arızanın yerini ve sebebini tespit eder, tüm kırık, çatlak ve tıkanmaları da noktasal olarak tespit eder.

Klavuzlu makinelerimiz tesisatın içerisinde gezerek tıkanıklık olan noktayı kolayca belirler. Sorunun büyüyüp sızıntılara, daha büyük sorunlara yol açmadan önüne geçen ekibimiz, tıkanmanın şiddeti ne olursa olsun açabilir.

 

Öz Tesisat Tıkanıklık Açma İletişim Bilgileri

Gsm: 0545 881 88 40